Mahutid

Otsite vastupidavat, korrosioonikindlat/roostekindlat  klaasplastist mahutit?  Saadaval on erinevas suuruses mahuteid, nende tootmisel kasutatakse polüestervaiku, mis teeb nad  vastupidavaks ja kõrgkvaliteetseks.

Et mahuti oleks tugev ja vastupidav,on selle ümber iga 60 cm tagant keritud 10 sentimeetri laiused jäikusribid.  Sõltuvalt mahutite suurusest, on ka nende seinad erinevad. Mida suurem on mahuti, seda paksem on sein. SIA August Latvia Serviss pakub 1000- kuni 85 000-liitriseid mahuteid. Üks inimene toodab keskmiselt 3000 liitrit reovett kuus.

Et teada, millal mahuti täis on, pakume signalisatsiooniseadme/alarmseadme paigaldamise võimalust. Siganalistasiooniseadmed/alarmseadmedannavad teile märku, kui mahutit on vaja tühjendada.

Miks peaks valima just meie mahutid?

Meie mahutid on tõesti suurepärased ja testitud/kontrollitud kvaliteediga: on olemas CE-sertifikaat, mis on selles valdkonnas eriti tähtis.  Erinevaltpaljudest teistest tootjatest on meie toodetel olemas ka dokumentide täispakett/kõik vajalikud dokumendid.

Kus saab mahuteid kasutada?

Klaasplastist mahuteid kasutatakse põhiliselt eramajades heit-, vihmavete ja kemikaalide kogumiseks, kuid neid võib kasutada näiteks ka kütuse hoidmiseks. Kuna mahutid on suured ja vastupidavad, võib nendes hoida ka teisi aineid või kasutada mõnel muul eesmärgil. Ohutuse ja töökindluse huvides konsulteerige meiega, kas mahutite otstarve vastab teie soovidele.

Mahuti suuruse valimisel on tähtis teada, et inimene toodab keskmiselt 3000 liitrit heitvett kuus.

Kuidas mahuteid paigaldada?

Klaaspalstist mahutite paigaldamine on lihtne ja kliendisõbralik, sest neid saab paigaldada nii vertikaalselt kui horisontaalselt. Sõltuvalt kliendi vajadustest ja soovidest võib mahutid paigutada maa sisse või maa peale. Kui me paigaldame mahuti maa peale, värvime me selle ise ära, et kaitsta seda UV-kiirguse eest ja tagada pikem tööiga.

Kliendi soovil saab  kõik meie mahutid varustada erineva suurusega sisend- ja väljundavadega.

Mahutite tühjendusava  suurus on 200 mm. See ava paikneb mahuti peal. Sisendava suurus on 110 mm