Lägamahutid

Meie lägamahutid on ette nähtud kasutada põllumajanduses (põhiliselt virtsa ja läga transportimiseks). Need mahutid  on kerged, vastupidavad ja korrosioonikindlad/roostekindlad. Klaasplastist mahutite tööiga on palju pikem kui analoogsetel metallmahutitel, sest happeline virts ei söövita klaaspalsti nii kiiresti kui metalli.  Meie mahutitelon loksumiskindlad vaheseinad, mida ei ole tavalistel mahutitel. Mahutid paigaldatakse kliendi soovil täispikale alusele/täispikkadele jalgadelevõi metallraamile.

Lägamahutid on valmistatud klaasplastist, sõltuvalt mahuti suurusest on seinte paksus 12-20 mm.Neid mahuteid valmistatakse kerimismeetodil, mis tagab konstruktsiooni tugevuse ja töökindluse. Mahutite tugevdamiseks on nende ümber iga 60 cm tagant keritud 10 sentimeetri laiused jäikusribid. Saab tellida erinevates suurustes lägamahuteid: alates 2000-st kuni 85 000 liitrini.

Lägamahuti komplekti kuuluvad:

  • Tõstekonksud
  • täispikk alus/täispikad jalad
  • Ventilatsioonitorud, 110 mm
  • Täitmisluuk/hooldusluuk, 600 mm (suurus kliendi soovi järgi)
  • 3-8“ flants(suurus kliendi soovi järgi)
  • Imur (kliendi soovil)
  • UV-kiirguse eest kaitsev värv

Miks peaks ostma lägamahutid just meilt?

Pakume oma toodetele 10-aastast garantiid, sest oleme oma toodete kvaliteedis kindlad. Klaasplastist mahutite tööiga on pikk, sest happeline virts ei söövita klaasplasti nii kiiresti kui metalli. Kõigil meie toodetel on CE-serifikaadid ja dokumentide täispakett/kõik vajalikud dokumendid.

Lägamahuti paigaldamine

Lägamahuti paigaldatakse enamasti kärule, autokasti või mõnele muule platvormile. Mahuti alusel/jalgadel on aasad, mille abil saab mahuti kinnitada autole või järelkärule. Teie soovil võime lisaks  pakkuda metallraami, mille abil mahuti fikseeritakse. Lisaks  võib mahuti raamile tellida ka multilifti.

Toote sertifikaadid ja standardid:

Kõikidel  meie toodetel on CE-sertifikaadid ja dokumentatsiooni täispakett/kõik vajalikud dokumendid