Tuletõrjevee mahutid

Tuletõrjevee mahutid on mõeldud eelkõige kustutusvee hoidmiseks objekti vahetus läheduses. Tuletõrjevee reservuaaride maht tuleb valida  lähtudes päästeameti kehtestatud nõuetest.  Me valmistame 85 m3 tuletõrjevee reservuaare, Kerimismeetodil toodetud mahutid on vastupidavad ja ei roosteta.  Mahuti hooldamiseks või sellest kustutusvee võtmiseks on reservuaaril  600 mm suurune luuk.  Kui mahuti ehitatakse koos  vahekaevuga, paigutatakse   luuk enamasti ka vahekaevu peale või vastavalt projektis ettenähtud kohta.

Miks eelistada meie pakutavat  tuletõrjevee mahutit?

Meie pakutavad tuletõrjevee mahutid on  korrosioonikindlad ja vastupidavad. Tootjafirma SIA August Latvia Serviss annab oma toodetele 10-aastase garantii, sest tootja on veendunud oma toodete pikaealisuses ja kvaliteedis.   Kõigile neile toodetele on omistatud CE-sertifikaadid ja lisaks ka täielik dokumentatsioon.

Tuletõrjevee mahuti  paigaldamine

Loodusliku  veevõtukoha puudumisel on veemahuti kõige otstarbekam lahendus. Tuletõrjevee mahutite paigaldamiseks valitakse niisugune koht, kus ei ole muid veevõtmise võimalusi.  Mahuti(d) paigaldatakse pinnasesse. Mitme mahuti paigaldamisel ühendatakse reservuaarid omavahel 200 mm läbimõõdus torudega.   Kui tuletõrjevee mahuteid on võimalik paigaldada ainult teest eemal või muidu raskesti ligipääsetavasse kohta , kust vee võtmine on raskendatud, lahendatakse olukord  mahutiga ühendatud vahekaevu rajamisega..

Toote sertifikaadid ja standardid:

Kõigil meie poolt pakutavatel toodetel on CE-sertifikaadid ja täielik dokumentatsioon.