Tuletõrjereservuaarid

Esmajoones kasutatakse tuletõrjereservuaare kustutusvee hoidmiseks. Tuletõrjereservuaaride puhul on oluline mainida, et nende suurus peab vastama halduspiirkonna päästeameti nõuetele. Me valmistame 85 m3 tuletõrjereservuaare kerimismeetodil: seetõttu on need korrosioonikindlad /roostekindlad ja vastupidavad. Selleks, et reservuaari hooldada või kustutusvett võtta, on reservuaarile paigaldatud 600 mm suurune luuk.  Kui kasutatakse vahekaevu, paigutatakse600 mm suurune luuk tavaliselt  vahekaevu peale või projektiga ette nähtud kohta.

Miks tuleks osta tuletõrjereservuaar?

Meie valmistatud tuletõrjereservuaarid on  korrosioonikindlad/roostekindlad ja tugevad. Firma SIA August Latvia Serviss pakub kogu toodangule 10-aastast garantiid, sest oleme oma toodete kvaliteedis kindlad. Kõigil meie toodetel on CE-sertifikaadid ja dokumentide täispakett/kõik vajalikud dokumendid.

Tuletõrjereservuaari  paigaldamine

Kui veevõtukoht puudub, siis on veereservuaar parim lahendus. Tuletõrjereservuaarid paigaldatakse kohtadesse, kus ei ole teisi veevõtukohti. Need paigaldatakse maa sisse. Vahel pannakse samasse kohta mitu tuletõrjereservuaari. Sel juhul ühendatakse need omavahel 200 mm  torudega. Kui tuletõrjereservuaarid asuvad ebamugavas kohas, näiteks sõiduteest kaugel, ja neist pole otse võimalik vett võtta, on hädavajalik paigaldada ka vahekaev.

Toote sertifikaadid ja standardid:

Kõigil meie toodetel on CE-sertifikaadid ja dokumentide täispakett/kõik vajalikud dokumendid.